Raff Military Textile Hakkında

Askeri tekstil alanında ülkemizdeki öncü firmalardan birisi olan Raff Military Textile, 50 yılı aşan ve yarım asra yaklaşan bir süredir bu sektörde hizmet vermektedir. Ürünlerimiz arasında öne çıkanlar asker üniformaları, askeri botlar, ayakkabılar ve askeri aksesuarlar olsa da polis kıyafetleri, ekipmanları, medikal – itfaiye – iş kıyafetleri gibi ürünler de ürün yelpazemizde bulunmaktadır.

Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerine ihracat yapan firmamız, Latin Amerika olarak da isimlendirilen Güney Amerika’yı yeni hedefi olarak belirlemiştir. Sektöründe Türkiye’nin lider isimlerinden birisi olan Raff Military Textile dünyada da askeri tekstil sektörünün önde gelen isimlerinden birisidir. Ürünlerimin tamamı bünyemizdeki tasarımcılar tarafından tasarlanmakta ve kendi tesislerimizde üretilmektedir. Hizmet, kalite, fiyat ve servis konularında en iyi olmayı amaçlayan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle ürünlerini sunmaktadır. Sahip olduğumuz ISO 001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti sertifikaları da bu hedeflerimize ulaşmamızı kolaylaştıran araçlar olarak kabul edilebilirler. Yaptığımız tasarımlar ve numunelendirme işlemleri Uluslararası Kalite Standartları baz alınarak tamamlanmaktadır. Teknik şartnamelere uygun biçimde üretilen ürünler, her ülkenin yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanabilir veya revize edilebilir.

İhracat odaklı başarılı bir firma olması nedeniyle Türk ekonomisine katkı yapmayı başaran Raff Military Textile; Türk Savunma ve Havacılık Sanayi’nin gelişmesine ve güçlenmesine önemli katkılar yapan Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SASAD) ile Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI)’ne üyedir. Bu özellikleri nedeniyle ülkemizde ve dünyada askeri tekstil sektörünün lider isimleri arasında bulunan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz tüm kurumsal tekstil ürünlerini bulmanızı sağlayacaktır. Askeri kıyafetlerin öne çıktığı ürün yelpazemiz, diğer kurumlar için üretilen kıyafetleri ve aksesuarları da içermektedir.