Kıyafetler, Botlar ve Diğer Ürünler

Askeri ürünler dünyanın her ülkesinde ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Birçok kurum ya da kuruluş bu ürünleri temin edebileceği iyi bir firma bulabilmek için çok sayıda firma ile iletişime geçer, fiyat aldıktan sonra karar vermek ister. Bu, anlaşılabilir bir durumdur zira birçok tekstil firması son zamanlarda askeri ürünlerin üretimine de başlamıştır. Fakat askeri tekstil alanı, günlük kıyafet tekstilinden farklı bir konudur. Bu kıyafetler özel koşullarda giyilen ürünler olduğundan, özel bir dikkatle hazırlanmalı ve mutlaka en kaliteli materyalleri kullanarak üretim yapmaya dikkat edilmelidir. Üretilen ürünler, sağlam, dayanıklı, belli iklim koşullarına uyum sağlayabilen ve aynı zamanda insan sağlığına zarar vermeyen ürünler olmalıdır. Bu yüzden, asker kıyafetleri ya da diğer askeri ürünler temin edileceği zaman hangi firmanın tercih edileceğine iyi karar verilmelidir. Yeterli özeni gösteren bir firma ile çalışıldığından emin olunmalıdır.

Raff Military Textile, askeri ürün üretimi alanında 50 yıllık bir tecrübeye sahiptir ve ihtiyaç duyulan her türlü askeri ürünü en iyi şekilde imal etmektedir. Firma, ürünlerini üretirken en kaliteli malzemeler kullanmaya dikkat eder ve insan sağlığına zarar verecek materyallerden kaçınır. Ortaya koyduğu kalite ile sadece Türkiye’de değil dünyada en önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Ürünleri, birçok Türki cumhuriyette, Orta Doğu ve Balkan ülkelerinde, bazı Afrika ülkelerinde kullanılmaktadır. Raff Military Textile, sadece askeri kıyafet değil; askeri botlar ve ayakkabılar, çeşitli askeri aksesuarlar da üretilmektedir. Bu yüzden, askeri herhangi bir ürüne ihtiyaç duyulduğunda Raff Military Textile ile iletişime geçmek son derece doğru bir karar olacaktır.

Kıyafet ve Üniformalar

Firma, askerlerin kullanımına yönelik birbirinden farklı birçok kıyafet üretmektedir. Resmi kıyafetler, üniformalar ve kamuflaj ürünleri bunlardan başlıcalarıdır. Bu üç ana ürün denebilecek kıyafetlerin yanında, askerler tarafından çok sık kullanılan palaska, kılıf, eldiven vb. aksesuarların üretimi de firma tarafından yapılmaktadır. Askeri kıyafetlerin ve her türlü malzemenin üretiminde hem dayanıklılığa hem insan sağlığına zarar vermemeye dikkat edilir. Örnek vermek gerekirse, kıyafetlerde genelde pamuk, polivoskon ve polikoton gibi insan sağlığına zarar vermeyen, çok kaliteli malzemeler kullanılır. Eldiven gibi aksesuarların mutlaka çift kat kumaş kullanılarak sıcak tutmasına ve overlok ile dikişleri yapılarak sağlam olmasına dikkat edilir. T-shirt imal ederken de, solma veya çekme yapmayan kumaşların kullanılmasına da dikkat edilmektedir.

Resmi Kıyafetler, Botlar ve Diğer Aksesuarlar

Resmi kıyafetler de askeri giyim içinde önemli yer tutar. Resmi törenlerde giyilecek kıyafetlerin üretiminde de en kaliteli kumaşların kullanılıyor olmasına dikkat edilir. Kıyafetlerin rengi asla solmaz ve şık bir görünümleri vardır. Botlar imal edilirken, su geçirmez olmasına, kaymaz taban kullanımına dikkat edilmektedir. Kısacası, Raff Military Textile tarafından üretilen her türlü kıyafet ve aksesuar gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.