Üniforma & Kıyafetler & Başlıklar

Günümüzde, askeri tekstil ürünlerine birçok farklı özel kurum ya da devlet kurumu tarafından ihtiyaç duyulmaktadır. Çok sayıda tekstil firması bu ihtiyacı karşılamaya yönelik üretim yapsa da, askeri kıyafetlerde ihtiyaç duyulan gereklilikleri sağlayacak şekilde profesyonel üretim yapan firmaların sayısı sınırlıdır. Raff Military Textile, askeri ürünlerin temini için başvurulabilecek firmalar arasında en üst sırada gelmektedir. Firma tarafından üretilen askeri ürünler arasında, kamuflajlar, askeri tören kıyafetleri, askeri botlar ve eldivenler, miğferler gibi farklı ürünler yer alır. Firma, tüm askeri ürünlerin üretiminde en kaliteli materyalleri kullanmakta ve insan sağlığına zarar vermeyecek ürünler ortaya çıkartmaktadır. Sunduğu bu kailte nedeniyle firmanın ürettiği ürünler dünyanın bir çok farklı ülkesinde ilgi görmektedir.

Üniforma

Asker kıyafeti deyince akla ilk olarak askeri üniformalar gelmektedir. Üniformalar, giyildikleri duruma göre değişiklik gösterebilir. Görev yaparken giyilen üniformalar ile törenlerde giyilen üniformalar birbirinden oldukça farklıdır. Fakat Raff Military Textile, her iki türden üniformayı da mümkün olan en kaliteli şekilde üretir. Poliviskon, polikoton gibi kaliteli materyaller kullanılarak üretilen ürünler insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Aynı zamanda dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir. Görev sırasında giyilen kıyafetler zorlu iklim şartlarına uygundur ve üşüme, terleme gibi problemlerin önüne geçilir. Tören kıyafetleri ile göz alıcı bir şıklıkta tasarlanır ve renkleri solmaz, çekmez ve her zaman ışıl ışıl görünürler. Tören kıyafetleri doğaları gereği şık ve dikkat çekici kıyafetler olmalıdır.

Raff Military Textile tören üniformalarının üretimini yaparken bu durumu her zaman göz önüne alır. Bu yüzden tören kıyafetlerinde metal düğmelere, kemerlere vb. öğelere yer verilir. Yine kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen tören kıyafetlerinin içinde hareket etmek de giyen kişiyi rahatsız etmez. Kıyafetler çok fazla giyme veya yıkama sonucu yıpranmaz. Her zaman ilk günkü canlılığını korur. Raff Military Textile, sadeceTürkiye için değil birçok farklı ülke için askeri ürün imalatı yapmaktadır. Her ülkenin törende giyeceği askeri kıyafetlerin detayları farklıdır ve üretim yapılırken bunlara dikkat edilir. İstenen özelliklerde takım elbiseler imal edilir. Tören kıyafetlerinin de görev kıyafetlerinin de hem erkeklere hem kadınlara yönelik üretimi yapılmaktadır.

Kamuflaj Üniforma Başlığı

Kamuflajlar da askerler için çok önemli kıyafet gruplarından biridir ve zorlu arazilerde görev yaparken giyilirler. Kamuflajların mutlaka kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmesi gerekir. Raff Military Textile tarafından üretilen kamuflajlarda en sık kullanılan malzemeler, koton-polyester karışımı, ripstop ve gabardindir. Bu kaliteli malzemeler sağlığa zarar vermemekle birlikte aynı zamanda oldukça rahat ve dayanıklı kumaşlardır ve böylece görev yapmayı daha kolay hale getirirler. Kumaşların kalitesinden ötürü zaman içinde solma, yıpranma vb. problemler de meydana gelmez. Kısacası, hem askeri tören kıyafetlerini hem de kamuflajları en kalitelisini temin etmek için, Raff Military Textile doğru adrestir.