Kıyafetler & Tekstil Ürünleri & Aksesuarlar

Askeri tekstil kapsamına giren ürünlerin, diğer tekstil ürünlerine göre daha profesyonel bir yaklaşım ile üretilmeleri ve üretimde son derece kaliteli materyaller kullanılması gerekir. Zira bu kıyafetler, askerler tarafından özel şartlarda giyilen, çok sıcak veya çok sıcak iklimlere uyumlu olması gereken ürünlerdir. Bu sebeple, çok kaliteli malzemelerin kullanımı ve insan sağlığına zarar vermeyecek bir üretim şarttır. Askerler, bu ürünleri kullanırken hava şartlarından en az şekilde etkilenmeli, ayrıca içinde rahat şekilde görevlerini yerine getirmelidir.

Bu nedenle askeri tekstil ürünlerinin temin edileceği firmanın hangisi olacağına iyi şekilde karar verilmelidir. İmal ettiği ürünlerde üst kalite materyaller kullandığı ve müşteri memnuniyetine önem verdiği bilinen firmaları tercih etmek sağlıklı olacaktır. Askeri ürün tekstili alanında otuz yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Raff Military Textile, bu tanıma tam olarak uyan bir firmadır. İhtiyaç duyulan bütün askeri ürünler, en iyi şekilde imal edilir ve standartlara uygun olmasına dikkat edilir. Hem sağlam hem de insan sağlığına zarar vermeyen ürünler imal edilir.

Tecrübeye Güvenin

Askeri ürünlerin imalatı konusunda tecrübe çok önemli bir faktördür. Kendisini bu alana adamış ve şimdiye kadar ürettiği ürünlerden birçok kurum ve kuruluşun memnun olduğu, kendisine referans olacağı firmalar askeri ürünlerin temini için ilk başvurulacak adres olmalıdır. Raff Military Textile, otuz yıldır hem Türkiye’de hem dünyada çeşitli özel kurumlara ve devlet kurumlarına yönelik askeri tekstil kurumsal tekstil konusunda faaliyet göstermektedir. Firmanın ürettiği ürünler, sunduğu yüksek kaliteden dolayı yurt dışındaki birçok ülke tarafından da tercih edilmektedir.

Firmanın ürünlerini ihraç ettiği ülkeler arasında Orta doğu ve Balkan ülkeleri, Türki cumhuriyetler, çeşitli Afrika ülkeleri yer almaktadır. Şimdiye kadar Raff Military Textile firmasından ürün temin etmiş olan tüm kurum ve kuruluşlar, firma hakkında olumlu referanslar bildirmektedir. Firma tarafından üretilen askeri ürünlerden örnek verecek olursak, asker üniformaları ve t-shirtlerini, tören kıyafetlerini, askeri kazakları ayrıca hücum yelekleri, kasklar gibi aksesuarları sayabiliriz. Hatta, askeri çadırlar vb. ürünler de firma tarafından imal edilmektedir. Bu ürünlerin hepsinde en kaliteli malzemelerin kullanılmasına ve insan sağlığına zarar verecek malzemelerden kaçınılmasına dikkat edilir.

Aksesuarlar & Ayakkabılar & Botlar

Askeri giyimin tamamlanmasında, aksesuarlar büyük bir yer tutar. Botlar, ayakkabılar mutlaka sağlam malzemeler kullanılarak üretilmiş olmalıdır. Kışın zor geçtiği arazilerde görev yapan askerlerin giyeceği botlar, su geçirmemeli, kaymaz taban özelliğine sahip olmalı ve ortopedik orta tabanı olmalıdır. Yazın giyilecek ayakkabılar da terleme yapmamalı ve ayağı yormamalıdır. Raff Military Textile, bu noktaların hepsine dikkat ederek üretim yapar. Ayakkabılar hem kadınlara hem erkeklere yönelik 37-47 numara aralığında üretilmektedir. Şapkalar, eldivenler vb. diğer aksesuarlar da birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilir ve kendilerinden beklenen her şeyi karşılar.