Kıyafetler, Botlar ve Aksesuarlar

Çok farklı askeri ürünlerin üretimine, birçok kurum ve kuruluş, dünyanın farklı yerlerinde ihtiyaç duymaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan birçok tekstil firması mevcut olsa da, yeterince dayanıklı ve insan sağlığına zararsız askeri ürünler üreten firmalar sınırlı sayıdadır. Askeri kıyafetleri ve diğer aksesuarları hakkını vererek üreten bir firmadan temin etmek isteyen kurumlar, Raff Military Textile ile iletişime geçerek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilir.

Raff Military Textile, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada askeri tekstil üretimini en iyi şekilde yapan firmalar arasında bulunmaktadır. Firmamız, en kaliteli malzemeleri kullanarak askeri tekstil ürünlerinin üretimini yaptığı için Türkiye’nin yanı sıra, birçok Orta doğu ülkesi, Afrika ülkesi ve Türki cumhuriyetlere de ürün temin etmektedir. Kısacası, Raff Military Textile, ürünlerinde ortaya koyduğu kalite sayesinde dünya çapında tanınan bir firma konumuna gelmiştir. Askeri ürünler temin etmek için rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz. Raff Military Textile tarafından üretimi yapılan askeri ürünler sadece kamuflajlarla sınırlı değildir. Her türlü askeri kıyafetin ve aksesuarın üretimi en iyi şekilde yapılmaktadır. Firmamızın ürettiği ürünler arasında, askeri t-shirtler, tören kıyafetleri, askeri yelekler, askeri botlar ve ayakkabılar gibi biri birinden farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin hepsinde en kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen materyaller kullanılmaktadır. Bu sayede, ürünler son derece sağlam bir yapıda olmaktadır ve görev yapmayı kolay hale getirmektedir.

Asker Üniformaları

Raff Military Textile tarafından üretilen birbirinden farklı çok sayıda askeri kıyafet vardır. Arazide, görev sırasında giyilecek askeri kıyafetler (Raff Military Textile tarafından) gabardin, polyester-koton karışımı gibi kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilir. Böylece zorlu şartlarda görev yapmak kolaylaşır. Askeri kamuflajlar, giyen kişiyi üşütmeyen ve terletmeyen, hareket kabiliyetine de olanak tanıyan yapıda üretilmektedir. Ayrıca, kıyafetlerin solmaya ve yıkama sonrası çekmeye de dayanıklı olmasına çok dikkat edilir. Törenlerde giyilecek askeri kıyafetler de büyük bir özenle hazırlanır. Törenlerde giyilecek askeri kıyafetlerin en çok öne çıkan özelliği şık bir görüntüye sahip olmalarıdır. Bu sebeple, bu kıyafetler %100 pamuklu kumaş kullanılarak imal edilir. Aynı kamuflaj kıyafetleri gibi içinde hareket etmek zor değildir ve her zaman canlı bir görüntüleri vardır.

Botlar ve Aksesuarlar

Botlar ve aksesuarlar , askeri giyimin tam şekilde yerine gelmesi açısından büyük önem taşır. Askeri botların, kaydırmaz tabana sahip olması ve orta tabanının da ortopedik olması gereklidir. Böylece, giyen kişi daha rahat şekilde hareket edebilir ve giyilen süre arttıkça botla yürümek zor hale gelmez. Raff Military Textile tarafından üretimi yapılan botlarda bu noktalara çok dikkat edilmektedir. Aksesuarlar da askeri giyimin önemli parçalarıdır. Raff Military Textile tarafından üretilen aksesuarlar arasında, askeri şapkalar, sırt çantaları, eldivenler ve bereler yer almaktadır. Aynı kıyafetler gibi, hepsi en kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.