Üniforma ve Botlar İçin Üretim Koşulları

Dünyanın birçok bölgesinde askeri kıyafetlere ya da aksesuarlara ihtiyaç duyan çok sayıda kurum veya kişi bulunmaktadır. Bu kurumlar ya da kişiler, askeri ürünleri temin edebilmek için birden fazla firma ile iletişime geçerek fiyat almaktadır. Askeri ürün üretimi yapmaya başlayan birçok firma olduğu için bu durum normal karşılanabilir. Fakat bu firmaların da çok azı askeri üretim gerekliliklerini iyi şekilde yerine getirmektedir. Temin edilen askeri ürünlerin en kaliteli materyaller kullanılarak hazırlandığından ve zorlu şartlara dayanıklı olduğundan emin olmak isteniyorsa, Raff Military Textile gibi bu alanda profesyonel bir askeri tekstil firmasıyla iletişime geçilmelidir. Raff Military Textile, en kaliteli malzemeleri kullanarak askeri malzeme üretimi yapmaya dikkat etmektedir. Ürünlerin kalitesinden dolayı firmanın adı dünya çapında da duyulur hale gelmiştir. Askeri tekstil alanında otuz yıldır faaliyet göstermekte olan firmanın ürünleri, Ortadoğu ve Balkanlara, Afrika ülkelerinin bazılarına ve Türki cumhuriyetlere de satılmaktadır. Dünya standartlarında kaliteye sahip bir firmadan askeri ürün temin etmek isterseniz, Raff Military Textile doğru tercih olacaktır.

Askeri Ürünlerin Üretim Koşulları

Raff Military Textile tarafından üretimi yapılan çok sayıda askeri ürün bulunmaktadır. Firma, hem kamuflaj, hem törenlere uygun askeri kıyafetler, hem askeri botlar hem de çeşitli aksesuarlar üretmektedir. Bu ürünlerin hepsinin üretimi en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılır ve insan sağlığına zarar veren materyaller ürünlerin hiçbir üretim aşamasında kesinlikle yer almaz. Raff Military Textile için müşteri memnuniyeti her şey demektir. Bu yüzden, firmanın ürettiği tüm ürünler defalarca teste tabi tutulduktan sonra satışa sunulur. Firma tarafından üretilen botlar kesinlikle su geçirmez. Kaymaz taban kullanılır ve ayağı yormaması için de ortopedik orta tabana yer verilir.

Böylece, hem botu giyen asker daha rahat şekilde yürüyebilir, koşabilir getirebilir hem de ayakkabının sağlam yapısı sayesinde ayaklar soğuğa maruz kalmaz. Botların yapımında inek derisi kullanılmaktadır. Botlar, kullanılacakları coğrafya dikkate alınarak üretilmelidir. Kışın sert geçtiği alanlarda görev yapacak askerlere yönelik üretilen botların soğuğu asla hissettirmediğinden emin olmak gerekir. Botlar soğuğu hissettirmemekte birlikte aynı zamanda rahat da olmalıdır. Ayağın sıkılması ve yürümenin zorlaşması da en az soğuğa maruz kalmak kadar rahatsız edici olacaktır. Raff Military Textile tarafından üretilen botlarda bu durumların hepsi dikkate alınır. Üretilen botlar hem kadınlara hem erkeklere yöneliktir ve numara aralığı 37-47’dir.

Aksesuarlar

Raff Military Textile, sadece kıyafet ve bot değil aynı zamanda askeri aksesuar üretimi de yapmaktadır. Firma, askerlere yönelik eldiven, miğfer, bere, palaska, matara, kılıf gibi aksesuarların imalatını da yapar. Askeri aksesuarlar da askeri giyimin önemli parçalarıdır. Örneğin kışın görev yapan bir asker için eldiven belki de bot kadar önemlidir. Raff Military Textile bu sebeple, aksesuar üretiminde de en kaliteli malzemeleri tercih etmektedir.