ASKER KIYAFETİ

Asker kıyafeti denildiği zaman akla ilk gelen ürünler, genellikle askeri kamuflaj üniformalar olmaktadır. Resmi kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilen ilk ürünler, askeri kamuflaj üniformalar olsa da askeri alan için üretilen daha birçok asker kıyafeti türü bulunmaktadır. Üretilecek her bir ürünün farklı özellikleri ve farklı modelleri de mevcuttur.

Bahsetmiş olduğumuz bu askeri kıyafetlere örnek olarak, askeri tulumlar, yağmurluklar, tören takım elbiseleri veya askeri kar kıyafetlerini gösterebiliriz. Biz Raff Military Textile olarak yaklaşık yarım asırdır askeri alanda tüm ürünleri üreten bir firmayız. Bu kapsamda ihtiyaç olunacak her ürünün tek bir noktadan kolayca ve güvenle sağlanabilmesi için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz. Elbette bunun için öncelikle yönetmelikleri, daha sonra ise sizlerin taleplerini dikkate almaktayız.

Askeri kıyafetler için belirlenen tüm şartlara eksiksiz olarak uyduğumuz gibi aynı zamanda sizlere üstün kalite standartlarında ürünler sunmaktayız. Yüksek kaliteye sahip ürünlerimizle birlikte uygun fiyat garantisi de vermekteyiz. Her zaman insan sağlığına önem vererek çalışan firmamız, ürünlerinde insan sağlığına uygunluğu onaylanmış maddeler kullanmaktadır. Bununla birlikte ürettiğimiz tüm askeri kıyafetler anti bakteriyel özelliğe de sahiptir. Kumaş cinsi ise %50 pamuk ve %50 polyesterden oluşmaktadır. Asker kıyafeti kategorimiz üzerinden sizlere sunduğumuz tüm ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ve görsellere eklenen detaylar ile kullanılan malzeme içeriklerine ulaşabilirsiniz.