MEDİKAL KIYAFETLER

Medikal kıyafetler, medikal alanda çalışan doktor, hemşire, hasta bakıcı vb. meslekler için kullanılan kıyafetlerdir. Mesleklere baktığımızda ise mesleki kıyafetlerin büyük bir önem taşıdığını görebilirsiniz. Raff Military Textile olarak medikal alandaki meslek grupları için ürettiğimiz birçok farklı medikal kıyafetler bulunmaktadır. Ameliyatlarda giyilmek üzere üretilen cerrahi takımlar, hastane terliği ve doktorlar tarafından giyilen önlükler bu ürünler arasında en çok talep görenlerdir.

Doktorların, hastanede görev yapan diğer mesleklerden olan hemşirelerin ve hasta bakıcıların medikal kıyafetler ile çalışması bir gerekliliktir. Bu kıyafetlerin üretimi konusunda da Raff Military Textile en önde gelen firmalar arasında başı çekmektedir. Medikal kıyafetleri temin etmek ve kalitelerinden emin olmak istiyorsanız, bu kıyafetlerin üretimi konusunda uzun bir tecrübeye sahip olan Raff Military Textile sizin için en doğru tercih olacaktır.

Medikal kıyafetler alanında imal edilen tüm ürünler, her bedene uygun şekilde tasarlanmaktadır ve farklı renk seçenekleri mevcuttur. Raff Military Textile tarafından üretilen önlükler başta olmak üzere tüm kıyafetler, en iyi malzemeler kullanılarak imal edilir. Kullanılan malzemeler temel olarak poliviskon ve polikotondur. Kaliteli ve sağlığa uygun olan bu kumaş türleri ayrıca önlüğün içinde hareket etmeyi de kolay hale getirmektedir. Solma, çekme gibi durumlar göstermemektedir. Hastanede görev yapan tüm personellerin kullandıkları terlikler, kaymaz özellikte üretilmektedir. Raff Military Textile olarak terlik üretimlerimiz, 38-45 numara arasında olup hem kadınlara hem de erkeklere yönelik olmaktadır.