İTFAİYECİ KIYAFETLERİ VE MALZEMELERİ

Raff Military Textile olarak sunduğumuz ürünler arasında itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri de bulunmaktadır. Üniformayla çalışan meslekler arasında itfaiyecilerde bulunmaktadır. İtfaiye personeli için ürettiğimiz kıyafetler, kurumsal tekstil ürünleri arasında sergilediğimiz ürünlerimizdir. Bu ürünler arasında en çok dikkati çeken ve çoğu zaman hayati önem taşıyan ise İtfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri olmaktadır.

İtfaiye personeli, birçok durumda kendi hayatlarını tehlikeye atarak alevlerle savaşmaktadır. Onlara maksimum güvenlik sağlamak amacıyla ürettiğimiz itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri, kauçuk itfaiyeci çizmesi, ısı ve aleve dayanıklı başlık, yangın söndürme tüpü, yüz maskeleri, çelik hava tüplü solunum maskeleri gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Diğer ürün gruplarımızda olduğu gibi bu ürünlerimizde de en kaliteli malzemeler kullanılarak ve Uluslararası Kalite Standartlarına uyularak imalat yapmaktayız.

Ürettiğimiz kıyafetler ve malzemelerin teknik özellikleri, imalat malzemeleri, tasarım biçimi ve hangi kalite standartlarına bağlı kalınarak üretildikleri gibi ayrıntılı bilgilere ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarımızı incelediğinizde en kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğimiz, itfaiyeci kıyafetleri ve malzemelerinin piyasadaki en iyi ürünler olduğunu görebileceksiniz. %100 Müşteri memnuniyeti, en iyi hizmet, en iyi kalite, en uygun fiyat ilkeleriyle hizmet veren firmamız, itfaiye kıyafetleri ve malzemeleri konularında benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Ürün sayfalarımızı ve blog kısmında bulunan makaleleri incelerseniz, firmamız ve üretim şekli hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.