İŞ ELBİSELERİ

Birçok meslek grubu, mesleğini icra edebilmek için özel iş elbiseleri giymeye ihtiyaç duymaktadır. Elbiseler ise iş güvenliğini daha yüksek bir seviyeye çıkarır ve iş kazalarının önüne geçilmesini sağlar. Bu sebeple iş elbiselerine sadece sembolik üniformalar olarak yaklaşılmamalıdır. Bu elbiselerin üretim koşulları da son derece önemli olmaktadır. Mutlaka kaliteli malzemeler kullanılmalı, istenmeyen felaketlerin önüne geçilmelidir.

İş elbiseleri, meslekten mesleğe farklılık gösterebilmektedir. Her meslek grubu için birbirinden farklı elbiselere ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin, gece çalışan meslek grupları için reflektörlü kıyafetler tercih edilir böylece karanlıkta daha kolay görünebilirler. Bazı meslek gruplarında ise çeşitli su birikintilerinin içine sık sık girmek gerekebilir. Bu tip işlerde görev yapan personellerin ihtiyaç duyduğu iş elbiseleri, uzun yağmurluklar ve uzun çizmelerden oluşmaktadır.

Her türlü üniforma üretimi, Raff Military Textile tarafından büyük bir özenle yapılmaktadır. Yapılan işlerin gerektirdiği özelliklere sahip elbiseler üretilmeye özen gösterilir. Yağmurluklar en kaliteli polyester kumaşlar kullanılarak yapılır, kaygan zeminlerde çalışacak personellere yönelik üretilen ayakkabıların ve terliklerin tabanları, kaymaz malzemeden olmaktadır. Raff Military Textile, hem iş elbiselerini hem de elbiselere eşlik edecek bütün aksesuarları en iyi şekilde üretmektedir.