ASKERİ KAMUFLAJ ÜNİFORMA

Askeri kamuflaj üniforma teminine ihtiyaç duyan çeşitli kurum ve kuruluşların tercihi çok uzun süredir Raff Military Textile olmaktadır. Bu durumun nedeni ise firmamızın, askeri kamuflaj üniforma üretimi konusuna özel olarak yoğunlaşması ve bu alanda 50 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olmasıdır. Bu sebeple askeri ürünleri temin etmek isteyen kurum ve kuruluşlar Raff Military Textile ile iletişime geçmelidir. Raff Military Textile, üst kalite ürünlerini sadece ülkemize yönelik değil dünyanın birçok farklı ülkesine yönelik üretmektedir. Firmamız tarafından imal edilen askeri kamuflaj üniformalar Orta Doğu ve Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve bazı Afrika ülkelerine ihraç edilmektedir. Kısacası yılların verdiği tecrübe sayesinde, askeri kamuflaj üniforma imalatı alanında dünyanın en önde gelen firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Raff Military Textile tarafından üretilen ürünler arasından en çok ilgi görenlerden biri askeri kamuflaj üniformalardır. Raff Military Textile, üniformaları en kaliteli malzemeleri kullanarak üretmekte ve böylece ortaya hem çok kaliteli hem de insan sağlığına zarar vermeyen ürünler çıkarmaktadır. Bu sayede askerler görevlerini daha kolay ve sağlıklı şekilde yapabilmektedir. Firmamızın ürettiği ürünler arasında, askeri ürün denilince ilk akla gelen ürünler, kamuflajlar, kazaklar, askeri takım elbiseler, askeri montlar, askeri pantolonlar, askeri bot ve ayakkabılar, palaskalar’dır. Kısacası akla gelebilecek her şey firmamızın üretim alanına girmektedir. Şirketimiz bu ürünlerin hepsini üretirken müşteri memnuniyetini sağlamaya büyük önem verir. Firmamız, bu alandaki güvenilirliğini, sahip olduğu ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti sertifikası ile kanıtlamaktadır.

Raff Military Textile, sadece üniforma üretimi de yapmamaktadır ayrıca üniforma giyerek görev yapması gereken her meslek grubuna yönelik üretim yapmaktadır. Her devlet kurumu veya özel kurum, Raff Military Textile tarafından üretilen üniformaları güvenle tercih edebilir. Her üniforma, yüksek kaliteli materyaller kullanılarak imal edilmektedir.