PROMOSYON KIYAFETLER

Raff Military Textile tarafından üretimi yapılan promosyon kıyafetler arasında pilotlar veya kurumsal firmalar için üretilen kıyafetler yer almaktadır. Bu tip kıyafetlerinin diğer mesleki üniformalardan farkı ise iş güvenliğini artırma amacından ziyade şık bir görüntü ortaya koymanın amaçlanmasıdır. Pilotlar ve uçaklarda veya çeşitli fuarlarda görev yapan hostesler, bu meslek grupları arasında en çok öne çıkanlardır. Bu meslek grupları tarafından giyilecek üniformaların, çok şık olması gerekmektedir.

Promosyon kıyafetlerinde kaliteli malzeme kullanımı bu sebeple çok önemlidir. Kalitesiz kumaş türleri kullanarak üretilen kıyafetler, kısa bir süre sonra canlı görüntüsünü kaybedecektir. Bu da kıyafetin şıklığına büyük bir zarar verecektir. Bunun gibi istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmamak için promosyon kıyafetlerin temini amacıyla tekstil alanında 50 yıllık bir tecrübesi olan Raff Military Textile tercih edilmelidir.

Raff Military Textile olarak promosyon kıyafetleri üretirken kaliteli materyaller tercih etmekteyiz. En çok tercih edilen materyaller ise poliviskon ve polikoton kumaşlardır. Kolay yıpranmayan bu kumaşların oldukça elegant bir görüntüsü de vardır. Kıyafetlerin daha şık bir görünüm elde etmesi için çeşitli aksesuarlara da yer verilmektedir. Büyük metal düğmeler ya da çeşitli aksesuarlar kıyafetlerde yer alabilir. Aksesuarlarına örnek olarak da kurumsal şapkalar ya da kadınlara yönelik üretilen ayakkabılar gösterilebilir. Raff Military Textile, kıyafetlerin yanında bu aksesuarları da şık ve kaliteli olacak şekilde üretmektedir.